Poradna - máte dotaz?

LipoDefine x VaserLipo

27.05.2014 - Plastická chirurgie

Dobrý den

Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi LipoDefine a Vaserlipo ohledně délky rekonvalescence a šetrnosti zákroku. V popisu metod jsou pokyny po zákroku stejné u všech(krom klasické). Přitom u výše zmiňovaných dvou by se mělo jednat o kratší rekonvalescenci. Myslím tím hlavně dobu nošení kompresního prádla.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, laserová liposukce a liposukce Vaser lipo - ultrazvuková, patří v současné době mezi nejšetrnější metody invazivního odsávání podkožního tuku. U laserové liposukce se oblast podkoží ošetřuje, před samotným mechanickým odškrabáváním tuku laserem, u ultrazvukové ultrazvukem. Tím dochází k změknutí tuku, lépe se pak odsává a není pořeba kanylou tukové buňky takovou silou odstraňovat. Doba rekonvalescence se oproti tumescentní liposukci zkracuje na polovinu což je cca 14 dní. Kompresivní prádlo se taktéž nosí přibližně 14 dní. Doporučuji Vám se objednat na nezávaznou a bezplatnou konzultaci na našich recepcích.

S přátelským pozdravem

Jitka JirůškováOdborná konzultantka MEDICOM Clinic Brno

Zpět

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2021 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND