Poradna - máte dotaz?

Liposukce více partií a cena

22.08.2014 - LASER Lipo

Dobrý den, nabízíte tolik různých liposukcí, že se v tom trochu ztrácím :-) Ráda bych věděla, která z nabízených liposukcí je nejšetrnější a lze ji použít na více partií najednou (boky a vnitřní i vnější stehna). Také by mě zajímala orientační cena a doba rekonvalescence (případně nošení kompresního prádla) a ideální roční období pro výkon. Děkuji za stručnou odpověď. Je mi jasné, že podrobnější info jedině při osobní konzultaci.

Dobrý den, v lokální anestezii na naší klinice nejčastěji provádíme tumescentní liposukce - cena je 19.990,- Kč + 1600, -Kč kompresivní prádlo + 900, - Kč krevní vyšetření. Jedná se o zákrok cca na 2,5 hodiny, po zákroku není nutná hospitalizace, jste propuštěna do domácího ošetření. Dále je možné v lokální anestezii podstoupit laserovou či ultrazvukovou liposukci, při které se také odsává podkožní tuk z podkoží pomocí kanyl a dokonce se jedná o daleko šetrnější metodu, po které následuje kratší doba rekonvalescence i doba nošení kompresivního prádla se zkracuje na cca 14 dní. Cena laserové liposukce je 29.990,- Kč + prádlo + krevní vyšetření, ultrazvuková 39.990,- Kč + prádlo + krevní vyšetření. V lokální anestezii lze odsávat najednou vždy jen jednu oblast, více oblastí najednou lze odsávat pouze v celkové anestezii. Doporučuji Vám objednat se na konzultaci, na které se dozvíte vše potřebné o zákroku i o různých typech liposukcí. Na konzultaci se můžete objednat na naší recepci.

S přátelským pozdravem

Jitka JirůškováOdborná konzultantka MEDICOM Clinic Brno

Zpět

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2021 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND