Poradna - máte dotaz?

SlimLipo

28.01.2015 - Plastická chirurgie

Dobrý den, pokud bych chtěla pomocí laserové liposukce SlimLipo odstranit větší bříško a zároveň chtěla odstranit tukové polštáře na vnitřních stechnech - šlo by to udělat najednou? A pokud ano, kolik by tento zákrok přibližně stál? Dále by mne zajímalo,jak dlouho se nosí stahovací prádlo. Moc děkuji za odpověď Hana

Dobrý den, na naší klinice provádíme nejčastěji tumescentní liposukce nebo laserové liposukce LipoDefine. Tyto zákroky provádíme nejčastěji v lokální anestezii a tímto zákrokem lze najednou odsát jen jednu oblast. Cena laserové liposukce za jednu oblast je 29.990,-Kč. Více oblastí najednou lze odsávat pouze v celkové anestezii. Kompresivní prádlo je potřeba nosit alespoň 14 dní. Můžete se objednat na naší klinice na bezplatnou a nezávaznou konzultaci, na které se dozvíte vše potřebné. Objednat se můžete na naší recepci.

S přátelským pozdravem

Jitka JirůškováOdborná konzultantka MEDICOM Clinic Brno

Zpět

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2021 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND