Poradna - máte dotaz?

laserová liposukce

13.09.2015 - Liposukce

Dobrý den, chtěla bych liposukci vnitřních stehen i kolena.
Zajímá mne laserová liposukce lipo define , zda je tuk také odsán jako u tumes.? jen je rozdíl tedy v době hojení a vypnutí kůže?A zda se prádlo nosí opravdu jen 14dní, jelikož tohle by pro mne bylo důležité. Děkuji

Dobrý den, laserová liposukce, která se nazývá LipoDefine -stojí 34.990,-Kč - jedná se o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější než tumescentní liposukce. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým paprskem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doba nošení prádla, je vždy individuální, bohužel Vám nemohu zaručit, že jej budete opravdu nosit jen 14 dní. Záleží, jak se bude odsátá oblast hojit. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na oblast podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 533 306 533.

S přátelským pozdravem

Jitka JirůškováOdborná konzultantka MEDICOM Clinic Brno

Zpět

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2020 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND