Poradna - máte dotaz?

Bezbolestná liposukce

19.05.2016 - Liposukce

Dobrý den,
prosím Vás, ráda bych chtěla vědět, jestli Liposukce Ultrazvukem je nějak omezená zdravotním stavem. Můj věk 51 let. Chtěla bych využít Vašich služeb na liposukci břicha, ale beru prášky na cholesterol (Apo-Feno) a na vysoký tlak (Prestance 5mg). V roce 2011 jsem měla velkou operaci - rakovina děložního čípku, kdy mi z preventivních důvodů odebrali vaječníky, vejcovody, dělohu a lymfatické uzliny. V roce 2013 jsem měla operaci prsou, poněvadž jsem měla plastiku, a začal mi praskat silikon PIP, takže už nechci žádné cizí tělesa v těle....
Prosím o Vaše sdělení, jestli můj zdravotní stav nebrání výše uvedenému zákroku.
Předem děkuji
S pozdravem
Ing. Vladimíra Vráželová

Dobrý den, na naší klinice provádíme tumescentní liposukce v lokální anestezii - cena za oblast břicha je 24.990,- Kč nebo laserovou liposukci, která se nazývá LipoDefine - 34.990,-Kč - jedná se také o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější. Nejšetrnější liposukce je laserová liposukce Slim lipo - cena za jednu oblast je 44.990,- Kč. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým vláknem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí, stejně tak s Vámi probere Váš zdravotní stav. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

S přátelským pozdravem

Jitka JirůškováOdborná konzultantka MEDICOM Clinic Brno

Zpět

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2020 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND