Poradna - máte dotaz?

Vaše dotazy a naše odpovědi

Dotaz na téma Plastická chirurgie

09.10.2015 - Plastická chirurgie

Dobry den.Nikde jsem nenašla váš ceník zákroku.Prosím o informaci o ceně liposukce laser lipo břicha?Děkuji

Dobrý den, laserová liposukce břicha na naší klinice v Praze a v Brně 34.990,-Kč, na klinice v Ústí nad Labem je cena 29.990,-Kč. Cena je konečná, obsahuje předoperační vyšetření + kompresivní prádlo.
Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle -533 306 533.

Zobrazit

Dotaz na téma Liposukce

13.09.2015 - Liposukce

Dobrý den, chtěla bych liposukci vnitřních stehen i kolena.
Zajímá mne laserová liposukce lipo define , zda je tuk také odsán jako u tumes.? jen je rozdíl tedy v době hojení a vypnutí kůže?A zda se prádlo nosí opravdu jen 14dní, jelikož tohle by pro mne bylo důležité. Děkuji

Dobrý den, laserová liposukce, která se nazývá LipoDefine -stojí 34.990,-Kč - jedná se o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější než tumescentní liposukce. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým paprskem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doba nošení prádla, je vždy individuální, bohužel Vám nemohu zaručit, že jej budete opravdu nosit jen 14 dní. Záleží, jak se bude odsátá oblast hojit. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na oblast podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 533 306 533.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

13.09.2015 - Plastická chirurgie

dobrý den, zajímala by mě přibližná cena zákroku. děkuji.

Dobrý dne, dle fotografií by pro Vás byla vhodná tumescentní liposukce v lokální anestezii - cena za oblast břicha je 24.990,- Kč nebo laserová liposukce, která se nazývá LipoDefine - 34.990,-Kč - jedná se také o liposukci v lokální anestezii, je ale novější a daleko šetrnější Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým paprskem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži.
Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny, u tumescentní je hojení obecně 4 - 5 týdnů. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na bříško podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 533 306 533.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

05.07.2015 - Plastická chirurgie

Dobry den,rada bych se informovala na cenu LipoDefine . Preji si odstranit tuk- paze,bricho,boky,stehna. Kolik me to bude dohromady stat? Dekuji Schwarze

Dobrý dne, laserová liposukce Lipo Define všech těchto oblastí, by šla provést pouze v celkové anestezii- cena cca 72.990,-Kč. Objednat na konzultaci se můžete na naší recepci.

Zobrazit

Dotaz na téma Liposukce

27.05.2015 - Liposukce

Dobry den chci se zeptat kolik stoji u vas laserova liposukce vnitrnich a pripadne i vnejsich stehen,dekuji S.

Dobrý den, laserová liposukce LipoDefine na naší klinice stojí 34.990,- Kč. Je to cena za jednu oblast, tímto způsobem se vždy odsává jen jedna oblast, více oblastí lze odsávat pouze v celkové anestezii. Jednou oblastí je myšleno - oblast zevních stehen nebo oblast vnitřních stehen s koleny nebo boky nebo břicho atd.
Před každým zákrokem je nutná konzultace, na tu se můžete objednat na naší recepci.

Zobrazit

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2020 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND