Poradna - máte dotaz?

Vaše dotazy a naše odpovědi

Dotaz na téma Liposukce

20.05.2015 - Liposukce

Dobrý deň.

Zaujímam sa o laserovu liposukciu brucha. Nie som rozhodne tucna, ale mam tam proste faldik, ktorý ma trápi. Má v tomto prípade zmysel liposukcia? A ešte by ma zaujímalo, aká dlha je doba objednania, keby som sa rozhodla.

Ďakujem.

Š.

Dobrý den, laserová liposukce břicha LipoDefine stojí na naší klinice v Brně 34.990,-Kč, v ceně je již zahrnuto kompresivní prádlo i předoperační vyšetření. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace s naší odbornou konzultantkou, který Vám vše o zákroku vysvětlí a poradí Vám. Na konzultaci se můžete objednat na naší recepci Brno - 533 306 533.

Zobrazit

Dotaz na téma Liposukce

17.02.2015 - Liposukce

Dobrý den,

je možné provést laserovou liposukci stehen (vnějších a vnitřních) a současně kolen v místním znecitlivění ? Jaká je celková cena za tento zákrok ?

Děkuji.

Dobrý dne, v lokální anestezii se vždy odsává pouze jedna oblast, více oblastí najednou lze odsávat pouze v celkové anestezii. Cena se se odvíjí dle počtu odsátých oblastí, cena laserové liposukce jedna oblast je 29.990,-Kč. Objednat na konzultaci se můžete na naší recepci.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

28.01.2015 - Plastická chirurgie

Dobrý den, pokud bych chtěla pomocí laserové liposukce SlimLipo odstranit větší bříško a zároveň chtěla odstranit tukové polštáře na vnitřních stechnech - šlo by to udělat najednou? A pokud ano, kolik by tento zákrok přibližně stál? Dále by mne zajímalo,jak dlouho se nosí stahovací prádlo. Moc děkuji za odpověď Hana

Dobrý den, na naší klinice provádíme nejčastěji tumescentní liposukce nebo laserové liposukce LipoDefine. Tyto zákroky provádíme nejčastěji v lokální anestezii a tímto zákrokem lze najednou odsát jen jednu oblast. Cena laserové liposukce za jednu oblast je 29.990,-Kč. Více oblastí najednou lze odsávat pouze v celkové anestezii. Kompresivní prádlo je potřeba nosit alespoň 14 dní. Můžete se objednat na naší klinice na bezplatnou a nezávaznou konzultaci, na které se dozvíte vše potřebné. Objednat se můžete na naší recepci.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

11.11.2014 - Plastická chirurgie

Dobrý den,
ráda bych získalainformace o ceně laserové liposukce a dále bych se chtěla zeptat zda postačí liposukci absolvovat pouze jednou(170cm/68kg,48let).Děkuji

Dobrý den, laserová liposukce LipoDefine, která je velmi šetrná pro Vaše tělo, se provádí nejčastěji v lokální anestezii, přičemž se odsává najednou pouze jedna oblast. Cena zákroku je 29.990,-Kč, pokud byste měla zájem podstoupit najednou liposukci více oblasti, pak by to také šlo touto metodou , ale pouze v celkové anestezii. Cena za tento zákrok by byla cca 46.990,-Kč. Mohu Vám nabídnout bezplatnou a nezávaznou konzultaci, objednat se můžete na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma LASER Lipo

26.09.2014 - LASER Lipo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stála liposukce LipoDefine v oblasti boků .dekuji

Dobrý den, laserové liposukce LipoDefine, která je velmi šetrná pro Vaše tělo, se provádí nejčastěji v lokální anestezii, přičemž se odsává najednou pouze jedna oblast. Cena zákroku je 29.990,-Kč, pokud byste měla zájem podstoupit najednou liposukci břicha i boků , pak by to také šlo touto metodou , ale pouze v celkové anestezii. Cena za tento zákrok by byla 46.990,-Kč. Mohu Vám nabídnout bezplatnou a nezávaznou konzultaci, objednat se můžete na našich recepcích.

Zobrazit

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2020 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND