Poradna - máte dotaz?

Vaše dotazy a naše odpovědi

Dotaz na téma LASER Lipo

07.08.2014 - LASER Lipo

Dobrý den, mám povolené bříško po dvou dětech a chci se zeptat jestli by mi ho dokázala liposukce lipodefine vypnout. Jinak jsem hubená. Měřím 158 cm a vážím 52 kg. Děkuji za odpověď

Dobrý den, bez osobní konzultaci či alespoň bez fotografie lze jen těžko posoudit stav Vašeho bříška. Záleží kolik je v dané oblasti podkožního tuku nebo jak je velký nadbytek kůže.

Zobrazit

Dotaz na téma LASER Lipo

29.07.2014 - LASER Lipo

Dobry den,chtela bych se zeptat jaka je cena liposukce bricha a vnitrni strany stehen.Jak dlouha je rekonvalescence po zakroku,zda je efekt trvaly ?Velice dekuji za odpoved.

Dobrý den, laserová liposukce bříška - Lipo Define, stojí na naší klinice 29.990,-Kč + 1600,- Kč kompresivní prádlo + 900,- Kč krevní vyšetření. V lokální anestezii se vždy odsává jen jedna oblast. Buď břicho nebo vnitřní strana stehen s koleny. Rekonvalescence po zákroku je 17 dní a efekt zákroku je trvalý, tukové buňky se již neobnoví. Na bezplatnou a nezávaznou konzultaci se můžete objednat na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma LASER Lipo

16.07.2014 - LASER Lipo

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik stojí zákrok lipodefine: mám termín na přístroj zeltiq na kryolipo chtěla bych vědět který z těchto zákroků- lipodefine nebo zeltiq kryolipo je pro tělo šetrnější a vůbec cenu atd(u lipodefine) díky Petra

Dobrý den, bohužel ne vždy zákroky, které jsou šetrnější jsou účinné. Zákrok musí být invazivní, to znamená, že se při něm opravdu vstupuje do podkoží a kanylou se odsává přebytečný podkožní tuk. Pokud máte zájem o účinné a trvalé odstranění tukových buněk, tak mohu doporučit liposukci v lokální anestezii. Mám na mysli buď tumescentní liposukci - cena je 19.990,-Kč, nebo laserovou liposukci - LipoDefine - cena je 29.990,-Kč nebo ultrazvukovou liposukci - Vaser Lipo - cena je 39.990,-Kč. Na nezávaznou a bezplatnou konzultaci se můžete objednat na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

09.07.2014 - Plastická chirurgie

dobrý den, ráda bych se zeptala na cenu zákroku u laserové liposukce a to konkrétně pro oblast břicha a popř. boků.

Děkuji, Pavlína K.

Dobrý den, laserové liposukce LipoDefine, která je velmi šetrná pro Vaše tělo, se provádí nejčastěji v lokální anestezii, přičemž se odsává najednou pouze jedna oblast. Cena zákroku je 29.990,-Kč, pokud byste měla zájem podstoupit najednou liposukci břicha i boků , pak by to také šlo touto metodou , ale pouze v celkové anestezii. Cena za tento zákrok by byla 46.990,-Kč. Mohu Vám nabídnout bezplatnou a nezávaznou konzultaci, objednat se můžete na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma LASER Lipo

07.07.2014 - LASER Lipo

Jak trvalý je výsledek rozpouštění tuku, zejména na břiše.

Dobrý den, při liposukcích se tuk nerozpouští, odstraňuje se mechanicky kanylami v podkoží. Efekt je trvalý, odstraní se většina přebytečného tuku a nové tukové buňky se nevytvoří. Jsou různé druhy liposukcí, nejčastější tumescentní, dále pak laserová a nejnovější metoda je ultrazvuková liposukce. U všech tří metod se dá tuk odsávat v lokální anestezii a efekt je výborný. Na nezávaznou konzultaci se můžete objednat na našich recepcích.

Zobrazit

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2020 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND