Poradna - máte dotaz?

Vaše dotazy a naše odpovědi

Dotaz na téma LASER Lipo

11.06.2014 - LASER Lipo

Prosim Vas, na kolik vyjde liposukce bricha?

Dobrý den, laserová liposukce bříška - Lipo Define, stojí na naší klinice 29.990,-Kč + 1600,- Kč kompresivní prádlo + 900,- Kč krevní vyšetření. Na bezplatnou a nezávaznou konzultaci se můžete objednat na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

02.06.2014 - Plastická chirurgie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik stojí laserová liposukce SlimLipo břicha. Děkuji za zprávu

Dobrý den, na naší klinice provádíme laserovou liposukci Lipo Define , cena je 29.990,-kč, provádíme ji na klinice v Praze i v Brně. Na nezávaznou a bezplatnou konzultaci se můžete objednat na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma Plastická chirurgie

27.05.2014 - Plastická chirurgie

Dobrý den

Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi LipoDefine a Vaserlipo ohledně délky rekonvalescence a šetrnosti zákroku. V popisu metod jsou pokyny po zákroku stejné u všech(krom klasické). Přitom u výše zmiňovaných dvou by se mělo jednat o kratší rekonvalescenci. Myslím tím hlavně dobu nošení kompresního prádla.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, laserová liposukce a liposukce Vaser lipo - ultrazvuková, patří v současné době mezi nejšetrnější metody invazivního odsávání podkožního tuku. U laserové liposukce se oblast podkoží ošetřuje, před samotným mechanickým odškrabáváním tuku laserem, u ultrazvukové ultrazvukem. Tím dochází k změknutí tuku, lépe se pak odsává a není pořeba kanylou tukové buňky takovou silou odstraňovat. Doba rekonvalescence se oproti tumescentní liposukci zkracuje na polovinu což je cca 14 dní. Kompresivní prádlo se taktéž nosí přibližně 14 dní. Doporučuji Vám se objednat na nezávaznou a bezplatnou konzultaci na našich recepcích.

Zobrazit

Dotaz na téma LASER Lipo

15.05.2014 - LASER Lipo

http://www.medicomvip.cz/lipodefine

Zobrazit

Dotaz na téma LASER Lipo

13.05.2014 - LASER Lipo

zájímá mě postup operace, napouští se oblast roztokem nebo jak LipoDefine funkuje. děkuji

Dobrý den, při tomto zákroku se oblast napouští roztokem stejně jako u tumescentní liposukce, oblast se ošetří laserovou kanylou a poté se tuk mechanicky odstraňuje a odsává z těla ven. Jedná se o šetrnější metodu, než je tumescentí liposukce, doba rekonvalescence se zkracuje na polovinu. Cena zákroku je 29.990,- Kč, + 1600,- Kč kompresivní prádlo + 900,- Kč krevní vyšetření. Více informací o zákroku získáte na bezplatné konzultaci. Objednat se můžete na našich recepcích.

Zobrazit

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2020 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND