Příběh paní Martiny

Laserová liposukce LASER Lipo

Martina byla vždy se svou postavou tak nějak spokojená. Když však přišly 2 děti, s každým přibrala pár kilo navíc a ani po jednom porodu, se jí nepodařilo celý váhový přírůstek plně shodit. I přes veškeré diety a pravidelné cvičení se již nedokázala zbavit faldíků na břiše a proto se svěřila do rukou specialistů na klinice MEDICOM Clinic.

Současná metoda číslo 1. je laser

„Paní Martina u nás podstoupila laserovou liposukci LASER Lipo, což je velice účinná a zároveň nejšetrnější liposukční metoda. Její velkou předností je schopnost dokonale vypnout pokožku v operovaném místě, to vše bez modřin a otoků. Zákrok proběhl v lokální anestezii a trval zhruba hodinku. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací,“ popisuje zákrok operatér MUDr. Tomáš Paduch.

„Nejlepší investice je do vlastního těla“

Po zákroku se paní Martina cítila skvěle a těší se, jak si bude své nové bříško užívat. „Peníze, které jsem vynaložila na formování mé postavy, považuju za lepší investici, než kdybych si zaplatila třeba nějakou dovolenou. Na dovolené si sice krásně odpočinete a vypnete, ale za týden jste zase zpátky v realitě. Zatímco pevné a štíhlé tělo Vám zůstane už napořád,“ libuje si. Jak byla laserová liposukce LASER Lipo úspěšná, je zřejmé ihned po zákroku. Jak se bude pokožka hojit, bude výsledek lepší a viditelnější. Finální výsledek bude moci Martina pozorovat 3 až 4 měsíce od zákroku.

„Liposukce LASER Lipo počet tukových buněk v těle redukuje, nikoliv vyhladí. A pokud bude energetický příjem vyšší než výdej, začne se tuk ukládat jinde. Celkový počet tukových buněk je dán každému člověku od narození a v průběhu života se již nemnoží. Laserovou liposukcí se Martina tukových buněk na bříšku trvale zbavila a nyní si musí váhu hlídat, aby nepřibrala“ dodává MUDr. Tomáš Paduch z kliniky MEDICOM Clinic.

Fotogalerie

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2021 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND