Příběh paní Ivany

Laserová liposukce LASER Lipo

Ivana (25) je hrdou maminkou tří dětí. Těhotenství a následné porody ale její bříško značně poznamenaly, především to druhé, kdy čekala dvojčátka a přibrala více než osmnáct kilogramů. Poté se jí sice podařilo nabrané kilogramy shodit, ale bříško vycvičit zkrátka nešlo. „Snažila jsem se oblékat tak, abych bříško zamaskovala, ale ne vždy se mi to podařilo,“ svěřuje se paní Ivana. „Koupání na veřejném koupališti pro mě bylo nemyslitelné, což mě mrzelo hlavně kvůli dětem. Dokonce jsem se styděla svléknout i před svým partnerem, dodává.“ Paní Ivana se rozhodla svůj problém vyřešit a podstoupila laserovou liposukci, která ji nevzhledného tukové polštáře zbavila. „První den byl sice krušnější, ale druhý den už jsem mohla normálně fungovat a starat se o děti,“ vzpomíná Ivana na průběh rekonvalescence. „S výsledkem jsem naprosto spokojená a už teď se moc těším na nákup nového oblečení,“ vyjadřuje hrdá maminka své nadšení.

Zákrok provedl MUDr. Petr Pachman, plastický chirurg a vedoucí lékař MEDICOM Clinic v Brně a Jihlavě: „Paní Ivana k nám přišla s přáním odsátí tuku z břicha. Zvolili jsme techniku tumescentní liposukce s použitím laserového paprsku, tzv. LASER Lipo. Oproti jiným metodám je tato liposukce šetrnější a její výhodou je rychlejší rekonvalescence, snížený výskyt otoků a modřin a zpevnění kůže v odsávané oblasti. Zákrok trval 2,5 hodiny a ihned po něm paní Ivana odešla domů. Celkem jsme jí odsáli zhruba 550 ml tuku a efekt liposukce je velmi hezký, což můžeme pozorovat i na fotografiích.“

Fotogalerie

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky (pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2021 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
FOREGROUND