Minimálně invazivní liposukce LASER Lipo

Liposukce LASER Lipo je v současné medicíně nejmodernější metodou laserové liposukce. Umožňuje nastavení přesně podle vašeho typu postavy a zaručuje tak bezpečné, rychlé a efektivní laserové rozpuštění tuku v požadované lokalitě. Lipo Define je přístroj s nejvyváženější vlnovou délkou 980 nm, proto nehrozí žádné poškození tkání. Výsledkem je tak velmi malá bolestivost v průběhu zákroku LASER Lipo, minimální výskyt modřin, dokonale vypnutá pokožka po zákroku a téměř okamžitý návrat k běžným aktivitám. Tato laserová liposukce umožňuje odsát tuk jak z malých oblastí těla (například podbradek), tak i z těch větších (břicho, stehna). Může být provedena v lokální i celkové anestezii.

Jak zákrok probíhá?

Při laserové liposukci se pomocí drobného vpichu zavede do podkoží mikrokanyla s laserovým vláknem tenkým jako vlas. LASER Lipo je unikátní zejména díky své optimální vlnové délce a tzv. In Sensoru. Jde o sofistikovanou elektroniku, která pozná, zda se kanyla dostatečně pohybuje a pouze tehdy pustí do tkáně laserový paprsek. Díky tomuto sensoru se vylučuje riziko vnitřních popálenin.

Krásně vypnutá a elastická pokožka

Významnou výhodou laserové liposukce LASER Lipo oproti jiným typům liposukce je její schopnost efektivně stáhnout, vypnout a navrátit elasticitu pokožce v operované oblasti. Kůže tak dokonale přilne zpět k podkoží a po liposukci nevznikají žádné kožní nadbytky a převisy.

Proč vsadit právě na liposukci LASER Lipo?

  • Téměř bez bolesti a modřin
  • Nehrozí riziko vnitřních popálenin díky optimální vlnové délce
  • Minimální doba rekonvalescence
  • Dokonale vypnutá pokožka po zákroku
  • Naprosto bezpečná technika bez krevních ztrát
  • Výborné a ihned viditelné výsledky
  • Rychlá a komfortní metoda liposukce

Zbavte se i vy tuku z problematických partií snadno a rychle pomocí laserové liposukce LASER Lipo. Kontaktujte nás a objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma!

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Ulice Masarykova 3488/1
400 01 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2024 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
Nastavení cookies
FOREGROUND