Vše o zákroku LASER Lipo

Představujeme nejnovější a nejmodernější metodu laserové liposukce. Jedná se o miniinvazivní zákrok, který zaručuje rychlé a bezbolestné rozpuštění a následné odsátí přebytečného tuku. Nespornou výhodou oproti jiným metodám je jeho schopnost skvěle vypnout pokožku v místě provedení zákroku.

Pokud si nemůžete dovolit dlouhou dobu rekonvalescence, je pro vás tahle metoda správnou volbou. S šetrnou laserovou liposukcí LASER Lipo je návrat do běžného života téměř okamžitý!

Co zákroku předchází?

Laserovou liposukci LASER Lipo 4G lze provést v požadovaném rozsahu pouze po kompletním předoperačním vyšetření. Během něj se ukáže, zda je pacient v dobrém zdravotním stavu a vyloučí se případné komplikace. Pokud se liposukce provádí v lokální anestezii, stačí většinou základní biochemické vyšetření krve. Ostatní vyšetření jsou prováděna pouze výjimečně. U liposukcí v celkové anestezii je nezbytné ke všem již zmíněným vyšetřením připojit ještě EKG a chemické a sedimentační vyšetření moči. Zákroku předchází také konzultace na klinice MEDICOM, během které s vámi probereme možnosti ošetření, představu klienta i očekávané výsledky.

Jakým lékům se před zákrokem vyhnout?

Některé léky mají vliv na srážlivost krve a jejich užívání by mohlo vést ke zvýšenému krvácení při zákroku a po něm. Týden před zákrokem LASER Lipo neužívejte preparáty obsahující: Kumariny (Wafrarin), Ibuprofen (Ibalgin, Brufen), Kyselinu acetylsalicylovou (Aspirin, Anopyrin, Godasal, Thomapyrin, apod.), Naproxen (Nalgesin), Vitamin E.

Další léky, které se nesmí užívat 4 dny před laserovou liposukcí LASER Lipo (v lokální i celkové anestezii) jsou preparáty obsahující chlorpromazin, propranolol, pethidin, cimetidin, chinidin, imipramin, disopyramid, amitriptylin a nortriptylin (Amitriptyline, apod.) a adrenalin nebo podobné látky ve větších množstvích (Sanorin, Olynth, Efedrin aj.).

Jak se připravit na LASER Lipo?

V první řadě upozorňujeme na nutnost vyloučit konzumaci alkoholu, cigaret a kofeinu 48 hodin před a nejméně 24 hodin po zákroku. Co se týče jídla, nejezte dva dny před zákrokem těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny a vypijte alespoň 2 litry vody denně. V den samotného zákroku nepoužívejte v operovaném místě parfémy, krémy, masti, tělová mléka ani oleje.

Průběh zákroku

Při laserové liposukci LASER Lipo 4G se úzkou kanylou drobným řezem zavede do podkoží laserové vlákno, kterým prochází laserový paprsek. Pohyb této kanyly hlídá unikátní sensor, který pozná, zda se kanyla dostatečně rychle pohybuje a pouze tehdy pustí do tkáně laserový paprsek. Díky tomu nehrozí riziko jakýchkoli vnitřních popálenin. Dávkování energie pak hlídá tzv. expertní mód, který určí optimální dávku energie pro požadovanou lokalitu, ať už se jedná o liposukci břicha, stehen či malé oblasti jako je liposukce podbradku.

Tukové buňky se při takovém zákroku rozmělní a jejich obsah se zkapalní. Ve stejném okamžiku koaguluje tepelný efekt způsobený laserovým paprskem drobné žilky, remodeluje dermální a subdermální kolagen a podporuje vypnutí povislé kůže. „Roztavený“ tuk poté chirurg kanylou odsaje. Při zákroku jsou odsávány nepoškozené tukové buňky a minimalizovány krevní ztráty.

Po zákroku

Po dokončení laserové liposukce jsou ošetřeny drobné ranky po kanylách a na tělo se obleče speciální elastické kompresivní prádlo. Po zákroku je potřeba dodržet doporučenou dobu odpočinku – po liposukci v lokální anestezii alespoň 12 hodin, po zákroku v celkové anestezii opouštíte kliniku druhý den a je potřeba dodržet 2-3 dny klidového režimu. Další dva až tři týdny po laserové liposukci by se měl pacient vyhýbat namáhavým aktivitám.

Výsledky laserové liposukce LASER Lipo můžete pozorovat ihned po zákroku. Díky postupnému hojení tkání v operované oblasti se však stav ještě nějakou dobu po zákroku zlepšuje. Konečné výsledky ošetření tak můžete pozorovat během tří až čtyř měsíců a své štíhlé pevné tělo si pak užívat již navždy.

Mám zájem o LASER Lipo
LASER Lipo je nejmodernější laserová liposukce

Mám zájem

Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1

Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice

Ústí nad Labem

Ulice Masarykova 3488/1
400 01 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004 - 2024 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek laser-lipo.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno.
Obchodní podmínky a GDPR
Nastavení cookies
FOREGROUND